Recent Posts

 • Czy w małej łazience powinniśmy montować prysznic bez brodzika?

  Czy w małej łazience powinniśmy montować prysznic bez brodzika?

  Nowoczesne łazienki mają kilka cech charakterystycznych, które dają im przewagę nad innymi. Są one lekkie i przestronne, a to wrażenie ma się nawet w małych pomieszczeniach. Skąd takie wrażenie? Bardzo często chodzi o brak brodzika. Ten efekt wizualny związany jest z faktem, że kiedy wzroku nie przykuwają wielkie elementy ceramiki łazienkowej, jej wystrój i elementy …Read More »
 • Ceramika sanitarna – ważna przy remoncie łazienki

  Ceramika sanitarna – ważna przy remoncie łazienki

  Wyposażenie łazienki jest jednym z najważniejszych elementów tego pomieszczenia. Dają one możliwość doskonałego wykończenia pomieszczenia i sprawią, że łazienka staje się indywidualnym pomieszczeniem, wizytówką domu. Często pozwalają na pokazanie charakteru właściciela. Wybór odpowiedniej armatury łazienkowej nie jest prostym zadaniem i może nieźle zestresować. Gdzie kupować armaturę sanitarną? Czy musimy kupować nowoczesną armaturę sanitarną w dużych …Read More »
 • Gdzie kupić płytki hiszpańskie w Poznaniu?

  Gdzie kupić płytki hiszpańskie w Poznaniu?

  Wśród producentów płytek ceramicznych wszyscy bez wahania na pierwszym miejscu wskażą tych z południa Europy. Zarówno Włosi, jak i Hiszpanie przodują w tej materii. Wiele dziesięcioleci tradycji w wyrobie produktów ceramicznych dziś procentuje. Wszystkie płytki włoskie w Poznaniu, a także te hiszpańskie, cieszą się uznaniem i zaufaniem klientów, którzy chętnie po nie sięgają, by urządzić …Read More »

Przelewy zagraniczne z Walutomatem

Kantory internetowe i platformy społecznej wymiany walut znajdują coraz więcej klientów. Wynika to nie tylko z faktu, że możemy za ich pośrednictwem tanio przewalutować swoje pieniądze. Z biegiem lat i zdobytym doświadczeniem, usługodawcy znacznie poszerzają ofertę, co widzimy na przykładzie popularnego Walutomatu.

Od lat cieszy się on uznaniem podróżników i osób pracujących za granicą. Bez wychodzenia z domu mogą oni łatwo wymienić swoje pieniądze po optymalnym kursie. Istnieje również możliwość samodzielnego ustalenia kwoty, jaką chcemy zapłacić za określoną walutę. Na szybkość usługi wpływa też możliwość skorzystania z tzw. szybkich przelewów, a dla osób, które lubią mieć pieniądze w gotówce istnieje możliwość odebrania przewalutowanych kwot w banknotach. Walutomat jest również pomocny w zrealizowaniu przelewów zagranicznych.

O ile przelewy w euro korzystające z systemu SEPA nie są jeszcze takim problemem i nie są tak drogie, przelewy w innych walutach obciążone są prowizjami pobieranym przez banki pośredniczące. Więcej na temat różnych systemów przelewów zagranicznych i ich kosztach przeczytasz na https://www.walutomat.pl/poradnik/przelewy-zagraniczne-trybie-our-oznacza/.

Walutomat może być bardzo dobrym rozwiązaniem, aby uniknąć kosztów banków pośredniczących. Płacimy jednorazową kwotę za nasz przelew zagraniczny i nie musimy martwić się tym, że z naszego konta zostaną ściągnięte dodatkowe pieniądze. Rozwiązanie to powinno zainteresować przedsiębiorców, którzy nie mogą sobie pozwolić na to, aby do ich kontrahentów docierały kwoty pomniejszone o koszty transakcji.

Możliwość komentowania jest wyłączona.