Recent Posts

 • Gdzie kupić płytki hiszpańskie w Poznaniu?

  Gdzie kupić płytki hiszpańskie w Poznaniu?

  Wśród producentów płytek ceramicznych wszyscy bez wahania na pierwszym miejscu wskażą tych z południa Europy. Zarówno Włosi, jak i Hiszpanie przodują w tej materii. Wiele dziesięcioleci tradycji w wyrobie produktów ceramicznych dziś procentuje. Wszystkie płytki włoskie w Poznaniu, a także te hiszpańskie, cieszą się uznaniem i zaufaniem klientów, którzy chętnie po nie sięgają, by urządzić …Read More »
 • Pomysłowe aranżacje salonu – jak dobierać dodatki?

  Pomysłowe aranżacje salonu – jak dobierać dodatki?

  Wiele osób zastanawiających się jak urządzić salon największą uwagę skupia na najważniejszych elementach wyposażenia, jak ściany, podłogi czy meble. Tymczasem nie mniej istotne są dodatki. Aranżacja salonu będzie wyglądała na niepełną, jeśli nie zadbamy o stylowe dekoracje, warto więc o nich pamiętać.Read More »
 • Najbardziej popularne sposoby wykorzystywania płytek gresowych z Poznania

  Najbardziej popularne sposoby wykorzystywania płytek gresowych z Poznania

  Osoby, które po raz pierwszy sięgają po płytki gresowe z Poznania mogą zastanawiać się nad tym, w jaki sposób można je wykorzystywać. Najbardziej kojarzą się one z wykładaniem powierzchni znajdujących się na zewnątrz domów. Dzięki nim można bowiem wyposażać posesje w chodniki i różnego rodzaju nowocześnie wyglądające ścieżki, po których można chodzić, a nawet jeździć …Read More »

Przelewy zagraniczne z Walutomatem

Kantory internetowe i platformy społecznej wymiany walut znajdują coraz więcej klientów. Wynika to nie tylko z faktu, że możemy za ich pośrednictwem tanio przewalutować swoje pieniądze. Z biegiem lat i zdobytym doświadczeniem, usługodawcy znacznie poszerzają ofertę, co widzimy na przykładzie popularnego Walutomatu.

Od lat cieszy się on uznaniem podróżników i osób pracujących za granicą. Bez wychodzenia z domu mogą oni łatwo wymienić swoje pieniądze po optymalnym kursie. Istnieje również możliwość samodzielnego ustalenia kwoty, jaką chcemy zapłacić za określoną walutę. Na szybkość usługi wpływa też możliwość skorzystania z tzw. szybkich przelewów, a dla osób, które lubią mieć pieniądze w gotówce istnieje możliwość odebrania przewalutowanych kwot w banknotach. Walutomat jest również pomocny w zrealizowaniu przelewów zagranicznych.

O ile przelewy w euro korzystające z systemu SEPA nie są jeszcze takim problemem i nie są tak drogie, przelewy w innych walutach obciążone są prowizjami pobieranym przez banki pośredniczące. Więcej na temat różnych systemów przelewów zagranicznych i ich kosztach przeczytasz na https://www.walutomat.pl/poradnik/przelewy-zagraniczne-trybie-our-oznacza/.

Walutomat może być bardzo dobrym rozwiązaniem, aby uniknąć kosztów banków pośredniczących. Płacimy jednorazową kwotę za nasz przelew zagraniczny i nie musimy martwić się tym, że z naszego konta zostaną ściągnięte dodatkowe pieniądze. Rozwiązanie to powinno zainteresować przedsiębiorców, którzy nie mogą sobie pozwolić na to, aby do ich kontrahentów docierały kwoty pomniejszone o koszty transakcji.

Możliwość komentowania jest wyłączona.