Recent Posts

 • Pomysłowe aranżacje salonu – jak dobierać dodatki?

  Pomysłowe aranżacje salonu – jak dobierać dodatki?

  Wiele osób zastanawiających się jak urządzić salon największą uwagę skupia na najważniejszych elementach wyposażenia, jak ściany, podłogi czy meble. Tymczasem nie mniej istotne są dodatki. Aranżacja salonu będzie wyglądała na niepełną, jeśli nie zadbamy o stylowe dekoracje, warto więc o nich pamiętać.Read More »
 • Przelewy zagraniczne z Walutomatem

  Przelewy zagraniczne z Walutomatem

  Kantory internetowe i platformy społecznej wymiany walut znajdują coraz więcej klientów. Wynika to nie tylko z faktu, że możemy za ich pośrednictwem tanio przewalutować swoje pieniądze. Z biegiem lat i zdobytym doświadczeniem, usługodawcy znacznie poszerzają ofertę, co widzimy na przykładzie popularnego Walutomatu.Read More »
 • Najbardziej popularne sposoby wykorzystywania płytek gresowych z Poznania

  Najbardziej popularne sposoby wykorzystywania płytek gresowych z Poznania

  Osoby, które po raz pierwszy sięgają po płytki gresowe z Poznania mogą zastanawiać się nad tym, w jaki sposób można je wykorzystywać. Najbardziej kojarzą się one z wykładaniem powierzchni znajdujących się na zewnątrz domów. Dzięki nim można bowiem wyposażać posesje w chodniki i różnego rodzaju nowocześnie wyglądające ścieżki, po których można chodzić, a nawet jeździć …Read More »

SAP hana – rozwiązanie dla nowoczesnej firmy

Nowoczesne oprogramowanie przeznaczone do zarządzania przedsiębiorstwami to duże udogodnienie pozwalające sprawniej gromadzić dane oraz je przetwarzać. Ma to kluczowe znaczenie dla funkcjonowania biznesu, ponieważ umożliwia bardziej optymalne wykorzystanie posiadanych zasobów oraz zaplanowanie działań mających na celu zapewnienie silniejszej pozycji na rynku, stabilnego rozwoju przedsiębiorstwa oraz sukcesu finansowego.

Cyfryzacja przedsiębiorstw pozwala nie tylko na sprawne zarządzanie biznesem, ale też umożliwia stworzenie atrakcyjnej oferty będącej odpowiedzią na oczekiwania i potrzeby klientów. Zastosowanie specjalnych programów ma więc niemałe znaczenie dla powodzenia marki i jej pozycji na rynku. W dużych korporacjach, gdzie stosowane są liczne systemy i jednocześnie wykonuje się wiele skomplikowanych operacji, standardowe rozwiązania mogą okazać się nie wystarczające. W takich sytuacjach zalecane jest wdrożenie SAP hana.

SAP hana to specjalna platforma umożliwiająca zarządzanie danymi w pamięci operacyjnej, a nie dyskowej, co znacznie zwiększa wydajność i moc obliczeniową, a tym samym wiele razy przyspiesza wykonywane procesy. Dużą zaletą tego rozwiązania jest też możliwość zintegrowania go z innymi systemami SAP lub też wykorzystanie jako samodzielnego środowiska dostarczającego dane.

Aplikacja SAP hana świetnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebne jest zwiększenie mocy obliczeniowych, aby przyspieszyć wykonywane operacje. Więcej informacji na https://hicron.com/oferta/sap-hana/.

Możliwość komentowania jest wyłączona.