Recent Posts

 • Czy w małej łazience powinniśmy montować prysznic bez brodzika?

  Czy w małej łazience powinniśmy montować prysznic bez brodzika?

  Nowoczesne łazienki mają kilka cech charakterystycznych, które dają im przewagę nad innymi. Są one lekkie i przestronne, a to wrażenie ma się nawet w małych pomieszczeniach. Skąd takie wrażenie? Bardzo często chodzi o brak brodzika. Ten efekt wizualny związany jest z faktem, że kiedy wzroku nie przykuwają wielkie elementy ceramiki łazienkowej, jej wystrój i elementy …Read More »
 • Ceramika sanitarna – ważna przy remoncie łazienki

  Ceramika sanitarna – ważna przy remoncie łazienki

  Wyposażenie łazienki jest jednym z najważniejszych elementów tego pomieszczenia. Dają one możliwość doskonałego wykończenia pomieszczenia i sprawią, że łazienka staje się indywidualnym pomieszczeniem, wizytówką domu. Często pozwalają na pokazanie charakteru właściciela. Wybór odpowiedniej armatury łazienkowej nie jest prostym zadaniem i może nieźle zestresować. Gdzie kupować armaturę sanitarną? Czy musimy kupować nowoczesną armaturę sanitarną w dużych …Read More »
 • Gdzie kupić płytki hiszpańskie w Poznaniu?

  Gdzie kupić płytki hiszpańskie w Poznaniu?

  Wśród producentów płytek ceramicznych wszyscy bez wahania na pierwszym miejscu wskażą tych z południa Europy. Zarówno Włosi, jak i Hiszpanie przodują w tej materii. Wiele dziesięcioleci tradycji w wyrobie produktów ceramicznych dziś procentuje. Wszystkie płytki włoskie w Poznaniu, a także te hiszpańskie, cieszą się uznaniem i zaufaniem klientów, którzy chętnie po nie sięgają, by urządzić …Read More »

SAP hana – rozwiązanie dla nowoczesnej firmy

Nowoczesne oprogramowanie przeznaczone do zarządzania przedsiębiorstwami to duże udogodnienie pozwalające sprawniej gromadzić dane oraz je przetwarzać. Ma to kluczowe znaczenie dla funkcjonowania biznesu, ponieważ umożliwia bardziej optymalne wykorzystanie posiadanych zasobów oraz zaplanowanie działań mających na celu zapewnienie silniejszej pozycji na rynku, stabilnego rozwoju przedsiębiorstwa oraz sukcesu finansowego.

Cyfryzacja przedsiębiorstw pozwala nie tylko na sprawne zarządzanie biznesem, ale też umożliwia stworzenie atrakcyjnej oferty będącej odpowiedzią na oczekiwania i potrzeby klientów. Zastosowanie specjalnych programów ma więc niemałe znaczenie dla powodzenia marki i jej pozycji na rynku. W dużych korporacjach, gdzie stosowane są liczne systemy i jednocześnie wykonuje się wiele skomplikowanych operacji, standardowe rozwiązania mogą okazać się nie wystarczające. W takich sytuacjach zalecane jest wdrożenie SAP hana.

SAP hana to specjalna platforma umożliwiająca zarządzanie danymi w pamięci operacyjnej, a nie dyskowej, co znacznie zwiększa wydajność i moc obliczeniową, a tym samym wiele razy przyspiesza wykonywane procesy. Dużą zaletą tego rozwiązania jest też możliwość zintegrowania go z innymi systemami SAP lub też wykorzystanie jako samodzielnego środowiska dostarczającego dane.

Aplikacja SAP hana świetnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebne jest zwiększenie mocy obliczeniowych, aby przyspieszyć wykonywane operacje. Więcej informacji na https://hicron.com/oferta/sap-hana/.

Możliwość komentowania jest wyłączona.